Partner: Audi Centrum Bratislava
Partner

Po takmer dvoch desaťročiach sa AUDI AG a importér vozidiel značky Audi pre Slovensko, rozhodli podporiť výstavbu druhého predajného miesta Audi v Bratislave a súčasne aj najväčšieho Audi Centra v Európe.
 

Na rozlohe viac ako 4,5 tisíc m2 úžitkovej plochy – na štyroch podlažiach a v troch samostatných výstavných priestoroch Vám Audi Centrum Bratislava už 6 rokov ponúka možnosť zoznámiť sa s vozidlami Audi v celej šírke súčasnej produkcie. Priaznivcov vysoko výkonných a športovo ladených vozidiel iste potešia vozidlá Audi S, RS a S line.
 

Sme oficiálnym partnerom R8, čo nás oprávňuje tento vysoko športový model mať v ponuke a zároveň si ho môžu záujemcovia aj naživo pozrieť.

https://www.audibratislava.sk/

 

Náš Audi servis sa špecializuje výlučne na značku Audi, a je vybavený top technológiou. Naši mechanici, pravidelne školení aj v centrále firmy, sa tak focusujú na jednu značku, v ktorej sú skutočnými špecialistami.

V našich priestoroch sa nachádza aj  Autoškola Audi Bratislava. Ponúkame výcvikové kurzy na vedenie motorových vozidiel skupiny B, individuálne kurzy a kondičné jazdy.

Už niekoľko rokov je súčasťou Audi Centra Bratislava aj Audi exclusive gallery, ktorej dávame priestor uznávaným, ale aj mladým slovenským výtvarníkom vystavovať svoje diela, a ponúknuť tak našim zákazníkom dvojaký zážitok – z luxusných vozidiel a krásneho umenia. Každá výstava je otvorená slávnostnou vernisážou, s kultúrnym programom a občerstvením.

Staňte sa aj vy našim partnerom