25.03.2020Streda
22 km/h
38 %
3/10
13°
26.03.2020Štvrtok
18°
27.03.2020Piatok
19°
28.03.2020Sobota
15°
29.03.2020Nedeľa
12°
30.03.2020Pondelok

Golfové jamky

18 jamiek podľa chuti
73 PAR
18 nádherných jamiek preverí vaše herné schopnosti
6492 mdĺžka ihriska
výzva aj pre výkonnostne zdatných hráčov
FÉROVO vytvorené
s ohľadom na hráčov a aktuálne trendy v golfe
Kvalitný driving range s cvičnými plochami v ideálnom prostredí určený aj pre úplných začiatočníkov
Rezervácia hry
Sedin Golf Resort, to je golfové Ihrisko obklopené lužnými lesmi Malého Dunaja, ktoré ponúka tri typy golfového ihriska v jednej osemnástke. Lesnatú časť strieda čiastočne linksová. Neoddeliteľnou súčasťou ihriska sú vodné plochy, ktoré budú sprevádzať hráčov na viacerých jamkách.
Objavte
Golfové ihrisko SEDIN
Jamka č. 1
Dlhší štvorpar s vyvýšeným odpaliskom, širokou fervejou, kde je green situovaný vľavo za zákrytom urastených stromov. Ideálnym smerom odpalu je umiestnenie loptičky vpravo od stredovej línie.
Jamka č. 2
Štvorpar v tvare obráteného polmesiaca bez výhľadu na vlajku. Pozdĺž celej jamky, vrátane greenu, je pozdĺžna vodná prekážka. V „bruchu“ polmesiaca je rough, takže taktika vedenia hry môže byť variabilná.
Jamka č. 3
Päťparový pravý dogleg s greenom ohraničeným vodnou prekážkou. Príjemná jamka, ktorá pri presnejšej hre nemá žiadne záludné miesta.
Jamka č. 4
Dlhší trojpar je jedna z mála jamiek kde absentuje les, resp. stromy, či prekážky v podobe bunkrov.
Jamka č. 5
Druhá päťparová jamka v tvare predĺženého „S“ je zároveň najdlhšou jamkou ihriska. Jej záver je v priamom dotyku toku malého Dunaja. Ľavý okraj tvorí les a pozdĺžna voda, pravá strana je otvorená. Vyžaduje si presnú hru. Rozhodujúcim úderom pre dosiahnutie dobrého výsledku je rana na green.
Jamka č. 6
Štvorparová jamka bez lesa a vodných prekážok. Napriek širokej ferveji hrozí nebezpečenstvo pri odpale v podobe úletu loptičky vpravo od ferveje, kde sa nachádza hustý raf. Vyvýšený green je spredu chránený bunkrom, z ostatných strán svahom.
Jamka č. 7
Trojparová jamka, charakterizovaná dvoma veľkými bunkrami chrániacimi green a fairwayovými bunkrami.
Jamka č. 8
Najdlhšia štvorparová jamka stáčajúca sa doľava je najťažšou jamkou ihriska. Obe strany ihriska tvorí les. Green je chránený zo všetkých strán vodou, pieskom a lesom.
Jamka č. 9
Päťparová jamka je výzvou pre každého golfistu a podľa jeho vyspelosti umožňuje i rôznu variabilitu hry. Po odpale na pomerne širokú bezproblémovú fervej nasleduje výzva hrania ponad veľkú vodnú plochu priamo na green, alebo voľba konzervatívnej formy buď čiastočného alebo úplného obchádzania tejto vodnej plochy.
Jamka č. 10
Druhá najdlhšia päťparová jamka je charakterizovaná širokou fervejou lemovanou z oboch strán lesom a pozdĺžnou vodou. Po prvých úderoch v rovnej línii nasleduje atak na green, ktorý je schovaný za urastenými stromami mierne vľavo. Green je naviac zo zadnej strany chránený vodou čo z tejto jamky robí štvrtú najťažšiu jamku ihriska.
Jamka č. 11
Jamka v tvare tetivy točiacej sa zľava doprava je po celej ľavej strane chránená vodnou prekážkou, a z pravej strany zasa hustým rafom a veľkými bunkrami. Pre úspech hry vyžaduje presný odpal.
Jamka č. 12
Odpaliská tohto trojparu sú umiestnené tesne za veľkou vodnou plochou, ktorá končí pri greene. Krátky odpal má za následok loptičku vo vode, dlhý odpal mierený doľava zasa končí v ďalšej vode.
Jamka č. 13
Ľavá strana tohto zvlneného priameho štvorparu tvorí voda, lemovaná elektickým vedením, pravú hustý raf olemovaný cestou. Ide o skórovaciu jamku.
Jamka č. 14
Je poslednou päťparovou jamkou a zároveň druhou najťažšou jamkou. Jej zložitosť spočíva v dĺžke jamky, presnosti všetkých úderov, ale najmä v správnom „prečítaní“ greenu, ktorý má najťažšiu konfiguráciu terénu.
Jamka č. 15
Náročná štvorparová jamka stáčajúca sa zľava doprava. Pre „kratších hráčov“ sa zároveň stáva najdlhšou štvorparovkou. Kritické sú odpaly vpravo od ferveje a tiež krátke údery atakov greenu.
Jamka č. 16
Priama jednoduchá a krátka štvorparová jamka. Záludnosťou je však green zvažujúci sa do vody.
Jamka č. 17
Krátky trojpar obkolesený zo všetkých strán lesom. Preverí presnosť.
Jamka č. 18
Štvorparová jamka je charakterizovaná cca 15 m vyvýšeným odpaliskom nad krátkou vodou a širokou fervejou. Záverečný odpal z výšky si užije snáď každý golfista.
Rozhodnutý? Rezervujte si hru a strávte príjemný deň.
Zavolajte nám na +421 31/ 370 0307 alebo napíšte e-mail na info@golfsedin.sk
Rezervácia hry