Milí členovia a priatelia Sedin Golf Resort.

Sezónu 2018 máme takmer celú za sebou a tu sa nám núka rôzne vyhodnocovanie a bilancovanie.

V uplynulej sezóne sa na našom ihrisku odohralo množstvo komerčných turnajov, na ktorých sa stretli stovky hráčov v príjemnej atmosfére a so špičkovým servisom. Rovnako sa v Sedíne odohrali aj športové turnaje, či už pod hlavičkou SKGA, alebo iných asociácií združujúcich golfistov.

Okrem turnajov nás navštívilo množstvo hráčov, ktorí sa k nám pravidelne vracajú, ale aj noví hráči, ktorí čaro Sedin Golf Resort iba objavujú.

V rámci klubových turnajov sme odohrali za uplynulú sezónu celkom 23 súťažných kôl. V klubových turnajoch boli zaradené HCP turnaje, 9 jamkové turnaje, texas scramble dvojíc, ale aj otvárací turnaj sezóny a majstrovstvá klubu. Majstrom klubu sa stal Vladimír Veselovský a úradujúcou majsterkou klubu je Iveta Kokošová.

V celoročnej súťaži ECLECTIC sme odohrali celkom 15 kôl. Spolu sa na nich zúčastnilo 129 hráčov. Do súťaže boli zaradené GRANDEN GOLF CUP turnaje a GOOD MORNING turnaje. Podľa propozícií súťaže, podmienkou vyhodnotenia bolo odohratie najmenej 8. turnajov za sezónu. Toto sa bohužiaľ nepodarilo splniť ani jednému z hráčov, ktorí boli do súťaže zapojení. Hlavné ceny obidvoch kategórií sa preto presúvajú do súťaží v budúcej sezóne, v ktorej - ako pevne veríme - sa do súťaží zapojí ešte viac hráčov.

Poradie a výsledky ECLECTIC - kategória +4 - 18,4 a kategória 18,5 - 54.

Napriek tomu, si dovolíme aspoň neoficiálne vyhodnotenie:

Najúspešnejším hráčom v ECLECTIC súťaži, v kategórii +4 - 18,4 bol p. Peter Lieskovský, ktorý po absolvovaní 4 kôl mal najlepšie skóre 66 rán.

V kategórii 18,5 - 54 sa podarilo najmenej rán na 18 jamkách nahrať p. Jaroslavovi Belovičovi  a p. Júliusovi Haškovi, ktorí skončili s rovnakým skóre - 87 rán, pričom p. Haško mal odohratých viac kôl.

Sezóna sa síce pomaly končí, ale my v Sedin Golf Resort nekončíme. Naopak. Rozbiehame sa. Už teraz pripravujeme pre všetkých Vás, ktorí milujete golf rovnako ako my, nové turnaje a akcie pre sezónu 2019.

Kým nám počasie bude priať, bude Sedin Golf Resort pre Vás otvorený aj v mesiaci november. Sledujte náš web a Facebook a dozviete sa vždy novinky, ktoré potrebujete vedieť.

Team Sedin Golf Resort