Partner: Kúpele Dudince
Partner

Trápia vás viaceré zdravotné problémy? Pozrite sa, či kúpeľný pobyt v Dudinciach môže byť pre vás tým správnym riešením, a ktoré ochorenia v Dudinciach liečime. Pobyt v kúpeľoch môžete teraz darovať aj ako darček. Žiaden zhon, v pokoji si u nás vyberiete pobyt a darček môžete mať bez naháňania sa po meste za pár chvíľ v rukách. Navyše, s pobytom v kúpeľoch darujete blízkym aj kúsok zdravia, oddychu a zážitok.
 

Spoločnosť Kúpele Dudince, a.s. má povolenie prevádzkovať prírodné liečebné kúpele na základe rozhodnutia Štátnej kúpeľnej komisie Ministerstva zdravotníctva SR podľa ustanovení § 41 ods.1 a § 42 písm. b) zákona č. 538/2005 Z. z. o prírodných liečivých vodách, prírodných liečebných kúpeľoch, kúpeľných miestach a prírodných minerálnych vodách.
 

Kúpele Dudince, a.s. poskytujú kúpeľnú zdravotnú starostlivosť len osobám starším ako 18 rokov. Liečebné pobyty uvedené na webovej stránke je možné objednať iba pre osoby staršie ako 18 rokov.

https://www.kupeledudince.sk/

  • Ochorenia pohybového aparátu
  • Kardiovaskulatórne ochorenia
  • Neurologické ochorenia
  • Choroby profesionálneho preťaženia
  • Prevencia proti týmto ochoreniam

Dudinská minerálna voda patrí medzi najvzácnejšie vody na svete. Naša "prdľavka" - ako ju zvyčajne domáci Dudinčania nazývajú, je vysoko mineralizovaná liečivá voda. Ojedinelá kombinácia oxidu uhličitého a sírovodíka umožňuje liečbu rôznych ochorení súčasne. Vodu podobného zloženia nájdete v Európe už len vo Vichy (Francúzsko).

Dudinská voda dokáže liečiť široké spektrum ochorení